slider 0
Lepsze życie z
Najlepsze projekty
Przeglądaj więcej
slider 1
Sprytny projekt, który nadaje elegancki wygląd każdej przestrzeni
ZOBACZ WIęCEJ
slider 2
Ulepsz swoją przestrzeń, popraw swoje życie.
ZOBACZ WIęCEJ

Producent i eksporter płytek porcelanowych w Indiach

Skytouch Ceramic Sp. . Firma produkuje różne rodzaje płytek do obsługi klienta krajowego i międzynarodowego. Skytouch przestrzega ścisłej polityki kontroli jakości. Do testowania jakości wykorzystuje dwukierunkową kontrolę jakości — zautomatyzowaną i ręczną.

Działamy w kierunku ustanowienia naszej linii eksportowej i wzmocnienia naszego łańcucha marketingowego w całych Indiach i za granicą. Chętnie nawiążemy kontakt z wschodzącymi lub ugruntowanymi dealerami i dystrybutorami, aby stać się częścią naszej zaangażowanej podróży .

"Nasza misja, jakość i innowacja "

Staramy się budować Skytouch jako markę i modernizować nasz zakład produkcyjny za pomocą zaawansowanej technologii, utrzymując priorytet klienta na szczycie.

Mission

Misja

Być liderem w branży ceramicznej. Aby utrzymać jakość na każdym etapie i utrzymać spójność, aby zdobyć zaufanie naszych cenionych klientów na całym świecie. Aby pozostać innowacyjnym światowym liderem. Aby stworzyć bezpieczne, wydajne i satysfakcjonujące środowisko pracy.

Zobacz więcej
Quality

Jakość

Wprowadzając zaawansowane technologie do linii produkcyjnych, jesteśmy w stanie zwiększyć produkcję, poprawić jakość produktów, oszczędzać energię i chronić środowisko oraz sprawić, by nasze zakłady działały z dużą wydajnością, która spełnia ciągłe potrzeby naszych cennych klientów.

Zobacz więcej
Innovation

Innowacja

Mamy dedykowany zespół ds. badań i rozwoju. Nasz zespół badawczo-rozwojowy koncentruje się na wymyśleniu czegoś nowego i innowacyjnego poprzez spełnienie standardów jakości.

Zobacz więcej

Kolekcje

Nasza kolekcja płytek porcelanowych

600 x 600 mm
Polerowane glazurowane płytki gresowe 600 x 600 Mm

Polerowane glazurowane płytki porcelanowe o wymiarach 600 x 600 mm są idealne zarówno do pomieszczeń komercyjnych, jak i mieszkalnych.

Zobacz więcej
600 x 1200 mm
Polerowane glazurowane płytki gresowe 600 x 1200 Mm

Polerowane glazurowane płytki porcelanowe o wymiarach 600 x 1200 mm są również idealne do pomieszczeń komercyjnych i mieszkalnych.

Zobacz więcej

Spółka Infrastruktura

Firma produkująca płytki zeszklone Infrastruktura

Wiedzieć więcej

Piatto Black 4011

Zainspiruj się naszą stylizacją.
Przeglądaj naszą galerię inspiracji.

Galeria inspiracji

Pobierz nasz katalog

Pobierz nasz katalog i poznaj naszą kolekcję płytek porcelanowych 600 X 600 Mm i 600 X 1200 Mm.

Wizualizuj swój pokój za pomocą Tilesview.

Oprogramowanie do wizualizacji płytek, które pomoże Ci zwizualizować płytki w salonie, sypialni, łazience, kuchni, elewacji itp..

Wizualizuj teraz

Jesteśmy na całym świecie

Skytouch Ceramic Pvt Ltd. rozwija skrzydła, aby dostarczać produkty na całym świecie.

Więcej szczegółów