פרופיל חברת אריחים מזוגגים מלוטשים מלוטשים

מי אנחנו ומה אנחנו עושים

Skytouch Ceramic Pvt Ltd. היא אחת היצרניות והיצואניות פורצות הדרך והיצואניות של יצואני אריחי קרמיקה וחרסינה הממוקמים במורבי, גוג'אראט.. המטרה החיונית שלנו היא לחייב את צרכי הלקוח ואת הדרישות לגבי ראשוניות ולהציע את החפץ המצוי והמתאים ביותר לבתי מבנים לבית ולהפוך שטח עבודה למקום עבודה אופנתי ומעודן.. אנו מסורים לשרת את הסוחרים / מפיצים של המרצפות, הלקוחות בעדיפות הגבוהה ביותר ועובדים ללא הפרעה לעדכן את המלאי החודשי שלנו עם זוהר והדרגה על ידי שמירת הדרישות שלהם.

דרישות המוצרים שלנו גדלות בקפיצות והגבולות ואנחנו עובדים קשה להשיק את שרשרות השיווק שלנו ולהרחיב אותן באופן לאומי. סוחרים וסוחרי אריחים מתקבלים בברכה מכל הלב להכין Skytouch Ceramic Pvt Ltd.. זהו שם מותג בחריצות של אריחי חרסינה מזוגגים מלוטשים, אריחי קרמיקה, אריחי רצפה בחניה בחוץ מצפים לעבוד קשה ולעבוד יחד..

התהליך

איך אנחנו עובדים

משימה

להיות מוביל בתעשיית הקרמיקה. לשמור על האיכות בכל שלב ולשמור על עקביות כדי לזכות באמון הלקוחות המוערכים שלנו ברחבי העולם. להישאר כמובילה עולמית חדשנית.

קרא עוד

חָזוֹן

להיות שם מותג בשלטון המסחר בקרמיקה על ידי ייצור חדשני בסביבת עבודה נאה, בונה ומפרגנת.

קרא עוד

חדשנות

Skytouch קרמיקה מוכר לחבק טכנולוגיות, טכניקות ייצור וסטנדרטים עם זמני ההחלפה כדי לשפר את איכות המוצרים שלה..

קרא עוד

איכות

Skytouch Ceramic Pvt Ltd. ועובדיה מקפידים ומקפידים על מערכת ניהול איכות מקיפה התואמת לכללים ולתקנות גלובליים תוך כדי הרקמת כל מוצר אריחי קרמיקה ומזוגגות וכל מוצר עומד בבדיקות איכות מחמירות לפני שחרורם בשוק.

קרא עוד

אריחי קרמיקה מזוגגים מוסמכים יצרן, ספק ויצואן