Kim jesteśmy i co robimy

Skytouch Ceramic Sp. . Nasza firma znajduje się w Morbi, Gujarat. Naszym celem jest zobowiązanie klientów do potrzeb i zaoferowanie najlepszego artefaktu, aby zapewnić elegancki i piękny wygląd temu miejscu.Jesteśmy oddani, aby służyć dealerom/dystrybutorom płytek, klientom o najwyższym priorytecie i nieprzerwanie pracować, aby aktualizować nasz miesięczny inwentarz z blaskiem i świetnością, zachowując ich wymagania wstępne.

Popyt na nasze produkty rośnie skokowo. Ciężko pracujemy, aby uruchomić nasze łańcuchy marketingowe i rozszerzyć je na cały kraj. Dystrybutorzy i handlowcy płytek są z całego serca mile widziani, aby połączyć się z nami. Skytouch Ceramic to marka w staranności polerowanych płytek glazurowanych, płytek gresowych, płytek ceramicznych, płytek ceramicznych i płytek parkingowych na zewnątrz, przewidując ciężką pracę i wspólną pracę.

Misja, wizja, innowacja

Misja

Być liderem w branży ceramicznej. Utrzymanie jakości na każdym etapie i utrzymanie spójności, aby zdobyć zaufanie naszych cenionych klientów na całym świecie. Aby pozostać innowacyjnym światowym liderem.

Czytaj więcej

Wizja

Być marką w dominacji handlu ceramiką poprzez innowacyjne wytwarzanie produktów w lekkim, konstruktywnym i satysfakcjonującym środowisku pracy.

Czytaj więcej

Innowacja

Firma Skytouch Ceramic uzyskała rękojmię przyjęcia technologii, technik produkcyjnych i standardów w przeobrażonych czasach, aby podnieść jakość swoich produktów.

Czytaj więcej

Jakość

Skytouch Ceramic Pvt Ltd. i jego pracownicy ściśle przestrzegają i przestrzegają kompleksowego systemu zarządzania jakością zgodnego z globalnymi zasadami i przepisami, podczas przygotowywania wszelkich produktów ceramicznych i zeszklonych płytek ceramicznych, a każdy produkt podlega surowym kontrolom jakości przed wprowadzeniem ich na rynek.

Czytaj więcej

Certyfikaty

Whatsapp Chatx

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to info@skytouchceramic.com

Domestic Inquiry
+91 70466 90088
Export Inquiry
+91 70466 90022