Kim jesteśmy i co robimy

Skytouch Ceramic Sp. . Nasza firma znajduje się w Morbi, Gujarat. Naszym celem jest zobowiązanie klientów do potrzeb i zaoferowanie najlepszego artefaktu, aby zapewnić elegancki i piękny wygląd temu miejscu.Jesteśmy oddani, aby służyć dealerom/dystrybutorom płytek, klientom o najwyższym priorytecie i nieprzerwanie pracować, aby aktualizować nasz miesięczny inwentarz z blaskiem i świetnością, zachowując ich wymagania wstępne.

Popyt na nasze produkty rośnie skokowo. Ciężko pracujemy, aby uruchomić nasze łańcuchy marketingowe i rozszerzyć je na cały kraj. Dystrybutorzy i handlowcy płytek są z całego serca mile widziani, aby połączyć się z nami. Skytouch Ceramic to marka w staranności polerowanych płytek glazurowanych, płytek gresowych, płytek ceramicznych, płytek ceramicznych i płytek parkingowych na zewnątrz, przewidując ciężką pracę i wspólną pracę.

Misja, wizja, innowacja

Misja

Być liderem w branży ceramicznej. Utrzymanie jakości na każdym etapie i utrzymanie spójności, aby zdobyć zaufanie naszych cenionych klientów na całym świecie. Aby pozostać innowacyjnym światowym liderem.

Czytaj więcej

Wizja

Być marką w dominacji handlu ceramiką poprzez innowacyjne wytwarzanie produktów w lekkim, konstruktywnym i satysfakcjonującym środowisku pracy.

Czytaj więcej

Innowacja

Firma Skytouch Ceramic uzyskała rękojmię przyjęcia technologii, technik produkcyjnych i standardów w przeobrażonych czasach, aby podnieść jakość swoich produktów.

Czytaj więcej

Jakość

Skytouch Ceramic Pvt Ltd. i jego pracownicy ściśle przestrzegają i przestrzegają kompleksowego systemu zarządzania jakością zgodnego z globalnymi zasadami i przepisami, podczas przygotowywania wszelkich produktów ceramicznych i zeszklonych płytek ceramicznych, a każdy produkt podlega surowym kontrolom jakości przed wprowadzeniem ich na rynek.

Czytaj więcej

Certyfikaty