Profil firmy polerowanej szkliwionej glazury

Kim jesteśmy i co robimy

Skytouch Ceramic Pvt Ltd. jest jednym z przełomowych i premium producentów i eksporterów płytek ceramicznych i gresowych z siedzibą w Morbi, Gujarat. Naszym najważniejszym celem jest spełnienie wymagań i wymagań klienta w zakresie prymatu oraz zaoferowanie najbardziej pomysłowego i przydatnego artefaktu do budowania domów w domu i przekształcania przestrzeni roboczej w modne i wyrafinowane miejsce pracy. Jesteśmy oddani, aby służyć dealerom/dystrybutorom płytek, klientom o najwyższym priorytecie i nieprzerwanie pracować, aby aktualizować nasz miesięczny inwentarz z blaskiem i świetnością, zachowując ich wymagania wstępne.

Zapotrzebowanie na nasze produkty rośnie skokowo, a my ciężko pracujemy, aby uruchomić nasze łańcuchy marketingowe i rozszerzyć je na cały kraj. Dystrybutorzy i handlowcy płytek są z całego serca mile widziani, aby stworzyć Skytouch Ceramic Pvt Ltd. Jest to marka w staranności polerowanej glazurowanej porcelany zeszklonych płytek, płytek ceramicznych, płytek podłogowych do parkowania na zewnątrz, przewidując ciężką pracę i wspólną pracę.

Proces

Jak my pracujemy

Misja

Być liderem w branży ceramicznej. Utrzymanie jakości na każdym etapie i utrzymanie spójności, aby zdobyć zaufanie naszych cenionych klientów na całym świecie. Aby pozostać innowacyjnym światowym liderem.

Czytaj więcej

Wizja

Być marką w dominacji handlu ceramiką poprzez innowacyjne wytwarzanie produktów w lekkim, konstruktywnym i satysfakcjonującym środowisku pracy.

Czytaj więcej

Innowacja

Firma Skytouch Ceramic uzyskała rękojmię przyjęcia technologii, technik produkcyjnych i standardów w przeobrażonych czasach, aby podnieść jakość swoich produktów.

Czytaj więcej

Jakość

Skytouch Ceramic Pvt Ltd. i jego pracownicy ściśle przestrzegają i przestrzegają kompleksowego systemu zarządzania jakością zgodnego z globalnymi zasadami i przepisami, podczas przygotowywania wszelkich produktów ceramicznych i zeszklonych płytek ceramicznych, a każdy produkt podlega surowym kontrolom jakości przed wprowadzeniem ich na rynek.

Czytaj więcej

Certyfikowany producent, dostawca i eksporter płytek ceramicznych