Porcelain Tiles Exporter In India

Eksportujemy na cały świat

Skytouch Ceramic Sp. . Zapewnienie jakości jest dla nas bardzo ważne. I to jest powód, dla którego nasze płytki są eksportowane do krajów takich jak Wielka Brytania, Jemen, Zambia, Urugwaj, Angola, Arabia Saudyjska, Kuwejt, Azerbejdżan itp.. Mamy dedykowany zespół ekspertów, którzy zajmują się i zarządzają wszystkimi zadaniami związanymi z eksportem i rynkami międzynarodowymi.

Chętnie otrzymamy Twoje zapytania, prosimy o kontakt.

kalpesh@skytouchinternational.com

Countries Where We Export Porcelain Tiles

Azerbaijan
Brazil
Bolivia
Democratic Republic of the Congo
Georgia
Greece
Malawi
Mexico
Oman
Peru
Poland
Sri Lanka
Taiwan
UAE
United Kingdom
Uruguay
Yemen
Zambia
Angola
Saudi Arabia
Kuwait

Kontrola jakości

Uzasadniamy naszych klientów, aby zapewnić najlepszą cechę zeszklonej porcelany polerowane i zewnętrzne płytki parkingowe w wyznaczonym okresie, a nawet w najkrótszych terminach. Skontaktuj się z nami ze swoimi szczegółowymi wymaganiami, a będziemy Cię zachwycać naszym zaangażowaniem i jakością.

Zaawansowana technologia

Stanowczo przestrzegamy krytycznych kontroli jakości wszystkich produktów, które podlegają zarówno testom automatycznym, jak i ręcznym.

Badania i Rozwój

Nieustannie dążymy do przebudowy i modernizacji naszych dominujących technik i metodologii produkcji w zmodernizowany sposób.

Eksportuj sieć

Mamy obrót eksportowy w wysokości 4,2 miliona USD i dumną sieć linii eksportowych w ponad 10 głównych krajach i obsługujemy 15 wybitnych klientów na całym świecie.