Polerowane płytki porcelanowe zeszklone Eksport

Our Export Area

Skytouch Ceramic Pvt Ltd. rozwija skrzydła, aby dostarczyć swój najlepszy produkt z polerowanej porcelany i płytek parkingowych na rynku indyjskim i międzynarodowym. Posiadamy solidny i wyspecjalizowany zespół twórców marketingu i innowatorów, którzy są w pełni oddani obsłudze wewnętrznego rynku naszego eksportu ceramiki i zarządzaniu rynkami międzynarodowymi. Zobowiązania i manewry związane z marketingiem ceramicznym, wraz z licznymi międzynarodowymi przedstawicielami i dystrybutorami związanymi z naszą działalnością. W związku z tym byliśmy świadkami wyjątkowej poprawy wydajności, obrotów biznesowych i zapotrzebowania na produkcję naszych wyrobów ceramicznych na całym świecie.

Chętnie otrzymamy Twoje zapytania, prosimy o kontakt.

skytouchcera@gmail.com

Zakres eksportu

Azerbaijan
Brazil
Bolivia
Democratic Republic of the Congo
Georgia
Greece
Malawi
Mexico
Oman
Peru
Poland
Sri Lanka
Taiwan
UAE
United Kingdom
Uruguay
Yemen
Zambia
Angola
Saudi Arabia
Kuwait

Kontrola jakości

Uzasadniamy naszych klientów, aby zapewnić najlepszą cechę zeszklonej porcelany polerowane i zewnętrzne płytki parkingowe w wyznaczonym okresie, a nawet w najkrótszych terminach. Skontaktuj się z nami ze swoimi szczegółowymi wymaganiami, a będziemy Cię zachwycać naszym zaangażowaniem i jakością.

Zaawansowana technologia

Stanowczo przestrzegamy krytycznych kontroli jakości wszystkich produktów, które podlegają zarówno testom automatycznym, jak i ręcznym.

Badania i Rozwój

Nieustannie dążymy do przebudowy i modernizacji naszych dominujących technik i metodologii produkcji w zmodernizowany sposób.

Eksportuj sieć

Mamy obrót eksportowy w wysokości 4,2 miliona USD i dumną sieć linii eksportowych w ponad 10 głównych krajach i obsługujemy 15 wybitnych klientów na całym świecie.