Porcelain Tiles Exporter In India

Eksportujemy na cały świat

Skytouch Ceramic Sp. . Zapewnienie jakości jest dla nas bardzo ważne. I to jest powód, dla którego nasze płytki są eksportowane do krajów takich jak Wielka Brytania, Jemen, Zambia, Urugwaj, Angola, Arabia Saudyjska, Kuwejt, Azerbejdżan itp.. Mamy dedykowany zespół ekspertów, którzy zajmują się i zarządzają wszystkimi zadaniami związanymi z eksportem i rynkami międzynarodowymi.

Chętnie otrzymamy Twoje zapytania, prosimy o kontakt.

kalpesh@skytouchinternational.com

Countries Where We Export Porcelain Tiles

Kontrola jakości

Uzasadniamy naszych klientów, aby zapewnić najlepszą cechę zeszklonej porcelany polerowane i zewnętrzne płytki parkingowe w wyznaczonym okresie, a nawet w najkrótszych terminach. Skontaktuj się z nami ze swoimi szczegółowymi wymaganiami, a będziemy Cię zachwycać naszym zaangażowaniem i jakością.

Zaawansowana technologia

Stanowczo przestrzegamy krytycznych kontroli jakości wszystkich produktów, które podlegają zarówno testom automatycznym, jak i ręcznym.

Badania i Rozwój

Nieustannie dążymy do przebudowy i modernizacji naszych dominujących technik i metodologii produkcji w zmodernizowany sposób.

Eksportuj sieć

Mamy obrót eksportowy w wysokości 4,2 miliona USD i dumną sieć linii eksportowych w ponad 10 głównych krajach i obsługujemy 15 wybitnych klientów na całym świecie.

Whatsapp Chatx

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to info@skytouchceramic.com

Domestic Inquiry
+91 70466 90088
Export Inquiry
+91 70466 90022